Příjemce volného hráče NFL Antonio Brown údajně poslal „explicitní videa“ synovi ženy, která ho v listopadu obvinila z domácího násilí.

V 911 audio získal TMZ Sport , žena řekla dispečerovi tampského policejního oddělení, že se s Brownem 28. listopadu v jejich domě v Tampě „malé pohádali“. Brown údajně „začal házet záchvat“ hodiny poté, co den předtím dorazila.

Žena utekla se svými dětmi ven ve snaze rozptýlit situaci. Poté řekla operátorovi, že Brown přistoupil k „vyhození všech mých šatů z domu“. Žena je slyšet, jak na Browna křičí „toto není legální“, než řekla: „Možná budeš chtít jít dovnitř, radši se schovej.Policie vydala na Browna zatykač, který později vydala upustil dne 21. prosince poté, co se rozhodl ve věci nepokračovat. Policie ve své zprávě uvedla, že Brown po ženě hodil botu a udeřil ji do culíku. Po přezkoumání obvinění však stát Florida podal oznámení o ukončení stíhání.

Antonio Brown se několikrát dostal do konfliktu se zákonem

Brownovi, 34, není cizí střet se zákonem. V říjnu dostal příkaz zaplatit řidiči stěhovacího kamionu v okrese Broward 1,2 milionu dolarů poté, co byl obviněn z jeho napadení v roce 2020. Neodmítl žádnou soutěž a dostal dvouletou podmínku. Po roce slušného chování mu byla zkušební doba ukončena.

Od té doby, co se v minulé sezóně z MetLife Stadium v ​​zápase Tampa Bay Buccaneers’ Week 17 proti New York Jets svlékl na postranní lajně a dělal jumping jacky, nehrál v NFL ani jeden moment. Brown se od té doby soustředí na svou hudební kariéru.

Brown je čtyřnásobný výběr All-Pro a člen týmu NFL 2010 All-Decade Team. V průběhu své 12leté kariéry Brown vytáhl 928 recepcí na 12 291 yardů s 83 přistáními.

Redakce Choice