Vinyl má bohatost a hloubku, kterou z digitálních formátů jen tak nedostanete. Ale jeho největší vlastností, podle mého skromného názoru, je to, že vás v podstatě nutí poslouchat album tak, jak bylo zamýšleno, skladbu po skladbě. Pravda, po pěti skladbách musíte desku otočit, ale to je ideální čas na doplnění sklenice whisky. A to je jeden z důvodů, proč jsou whisky a vinyl tak harmonické.

A když už mluvíme o bohatosti a hloubce, dnes popíjíme Eagle Rare 10-Year Bourbon Whisky, zatímco točíme druhé album Sturgilla Simpsona, Metamoderní zvuky v country hudbě . Eagle Rare a Sturgill – jen pár osobností Kentucky 'Žít sen' (vidíte, co jsem tam udělal?).

Zůstaňte kolem pro zvýraznění.Eagle Rare 10letá bourbonská whisky

 • Lihovar: Buffalo Trace Distillery
 • Umístění: Frankfort, KY
 • Styl : Kentucky Straight Bourbon Whisky
 • Stáří : 10 let
 • Důkaz :90
 • MSRP : 35 dolarů
 • Celá recenze
(foto Tianity)

Vůně Eagle Rare se otevírá jako kytice sezónních ovocných květů s množstvím sladkých třešní, hrušek a meruněk. Není tam žádný náznak etanolu. Místo toho je to jen jemná sladkost ovoce s nádechem karamelu a světlého dubu (tady bych mohl popisovat Sturgillův hlas). Zpočátku chuť následuje s tóny třešně, dubu a světle hnědého cukru. Trocha žvýkání odhalí nádech bílého pepře a piniového citrusu, který spolu se zmíněnou třešní a hnědým cukrem evokuje bylinkový ovocný čaj. Příjemné, přinejmenším.

A popravdě, moje jediná hádanka je letmý závěr, který vám nedává moc času rozeznat nebo si vychutnat trochu lehkého skořicového tepla a syrových mandlí. Místo toho vás okamžitě láká, abyste znovu usrkávali – samozřejmě, zatímco budete točit Sturgill.

„Metamoderní zvuky v country hudbě“

(foto Tianity)
 • Umělec: Sturgill Simpson
 • Rok: 2014
 • Výrobce: Dave Cobb
 • RIAA: Gold Certified
 • Ocenění: 2015 Americana Artist of the Year, 2015 Americana Song of the Year („Turtles All the Way Down“), nominace na cenu Grammy 2015 za nejlepší album Americana

Určitě jste potřebovali vinylovou kopii Metamoderní zvuky v country hudbě v roce 2014. Protože se určitě nehrálo v country rádiu, přestože je to podle mě nejlepší country album roku. Ve skutečnosti, Valící se kámen nedávno jmenovaný Metamoderní Č. 25 na svém seznamu 100 největších country alb všech dob.

Navzdory tomu, že před necelým rokem upustil od svého debutového alba, Sturgill opravdu otevřel uši Metamoderní . Jeho jemné, barytonové vokály a filozoficky záhadné texty využily tvrdou sílu minulé éry v dekádě, které dominovala bro-centrická country. Ol’ Sturg byl skutečný obchod – hudebník (jeho kytarové pecky jsou úžasné), skladatel, zpěvák. Jeho hudba byla originální jako bourbon, který proudí jeho domovským státem Kentucky, navzdory všem připraveným přirovnáním k jeho předchůdcům Outlaw Country.

Metamoderní Vesmírná cesta odstartuje úvodní skladbou „Turtles All the Way Down“. A zatímco jste si mohli užívat tuto halucinogenní jízdu na digitálním opakování celý den, jehla gramofonu naviguje vaši cestu k výjimečným skladbám jako „Living the Dream“, „The Promise“ a „Long White Line“. Album má 34 minut bohatosti a hloubky. Moje jediná stížnost? Kéž by to bylo delší.

Redakce Choice