Na baseballovém diamantu, rozhodčí MLBslovo je zákon. To je lekce, kterou se posádka v Baltimore Orioles během včerejšího zápasu tvrdě naučila.

Orioles se včera večer střetli s New York Yankees v Oriole Park v Camden Yards. Orioles vedli zápas 3-2 na začátku deváté směny. Ale když Yankeeové začali pálkovat, nastal zvláštní okamžik s rozhodčím MLB Timem Timmonsem.

The New York Post sdílel video, které rychle obletělo Twitter. Ve videu se zdá, že Timmons vyhazuje posádku Orioles ze hry. Divoce jim gestikuluje, aby vystoupili z hřiště, a říká jim, aby šli. Jak to tak vypadá, posádka je schoulená za obří plachtou, kterou by normálně položila na hřiště, když začne pršet.Za Yahoo! Sportovní , v tuto chvíli již začalo pršet a na cestě byla větší bouřka. Posádka areálu vstoupila na hřiště, zatímco hra stále probíhala, připravena na okamžik, kdy bude potřeba k rozložení plachty. Prodejna říkala, že se krčili za plachtou, která ležela na špatném území u první základní linie.

Ale to bylo příliš blízko k pohodlí pro rozhodčího MLB Tima Timmonse. Podívejte se na jeho reakci sami ve videu níže. A věnujte zvýšenou pozornost veselému zvolání baseballových hlasatelů Oh ne! kolem hranice 11 sekund. Pořád se rozbrečím pokaždé, když to slyším.

Jeden hlasatel řekl, že jsem nikdy neviděl, že by byla posádka ze hry vyhozena ze hry. Ani fanoušci tomu nemohli uvěřit.

MLB Umpire objasňuje, že Grounds Crew nebyli „vyřazeni“ ze hry

Rozhodčí MLB Tim Timmons rychle objasnil, co se na hřišti stalo. Podle Yahoo! Sportu, poslal SMS na Associated Press vysvětlit své činy.

„Nevyhodil jsem“ posádku, řekl Timmons v textové zprávě agentuře AP. Jen jsem nechtěl, aby byli všichni za plachtou, zvlášť když byli uvnitř.

Pozemní posádka tak měla stále možnost vrátit se na hřiště. Ale nikdy to neudělali, ani když začalo pršet krátce poté, co je vyhodili. V této směně skončil Brett Gardner Yankees trefou do dvoukolového singlu a dostal je před Orioles o vítězství.

Fanoušci stále nemohli uvěřit reakci rozhodčího MLB na to, že se posádka na hřišti objevila o něco dříve.

Sledoval jsem Orioles tak dlouho, jak si pamatuji. Pozemní posádka Camden Yards VŽDY zaujala své místo za plachtou, když hrozí silný déšť, takže jsou připraveni, když jsou vyzváni. Nikdy jsem neviděl, že by je rozhodčí odstranil. Vůbec. Až do dnešního večera, to je... tweetoval fanoušek Orioles Drew Pellman .

Ostatní fanoušci využili situace, aby poskytli kvalitní slovní hříčky. Řekl byste, že měli důvody k propuštění? zeptal se jeden fanoušek na tweetu Barstool Sports. Určitě se budou hrnout další memy a vtipy.

Redakce Choice