V úterý 20. července country superstarMartina McBrideovásdílela epické video svého živého hudebního návratu s hitovou kapelou Alabama v Nashvillu, Tennessee.

Jsme zpět! Od naší poslední show uběhlo 18 měsíců a nedokážu si představit lepší způsob, jak věci nastartovat, než @TheAlabamaBand v @BrdgstoneArena ! Martina McBride píše v tweetu. Poté sdílí, že bylo skvělé být s fanoušky a znovu zažít živou hudbu.

Martina se na ni momentálně připravuje nadcházející show v Paragon Casino Resort v Marksville, Louisiana. Na turné bude až do 9. října, ale vystoupení má 5. března 2022 v Shipshewaně v Indianě.

Martina McBride mluví o hudebním vkusu a kariéře

Při chatování s Jižní život Martina McBride popisuje svou hudební kariéru, včetně toho, jakou píseň nahrává nejraději. Nenahrála bych píseň, kdybych ji nemilovala, říká.

Ale Martina McBride pak říká, že se jí líbí píseň I’m Going to Love You Through It od ní Jedenáct album. Je o ženě bojující s rakovinou prsu a o lásce a podpoře jejího manžela. Je to jediná píseň za 20 let, kterou pokaždé, když ji zpívám, mám husí kůži od hlavy až k patě.

Martina pak říká, že jejím vysněným duetem je Hank Williams nebo Patsy Cline. Jejich zvuk je prostě opravdu čistý, vysvětluje McBride. Než došlo k obchodu s hudebním byznysem, vytvářeli něco ze svého srdce, aniž by přemýšleli o tom, kolik desek prodají.

Pak říká, že Rick Bragg je její oblíbený vypravěč. Miluju memoáry. Miluji knihu [Rick Bragg] All Over But Shoutin‘. Věty jsou jako dar jazyka, který chcete znovu a znovu otevírat.

Martina spojuje síly s americkým Červeným křížem

Minulý rok mluvila Martina McBride Americký skladatel o spojení sil s Americkým červeným křížem za účelem darování krve a účasti v kampani Comfort & Joy Campaign. O darování krve jsem slyšela celý život, vysvětluje. McBride si pak vzpomíná, když její matka potřebovala krev během nouzové operace srdce. Byli jsme v tomto okamžiku. Moje máma se chystala dostat krev, protože někdo tam venku si udělal čas na darování krve.

Martina pak uvádí, že darování krve je pro každého velmi rychlý a snadný způsob, jak se vracet svým komunitám. V současnosti existuje tolik potřeb krve, ať už jde o dítě s rakovinou, oběť nehody nebo těžký porod.

O tom, jak zvládala život během výluk na COVID-19, Martina dodává: Víte, že máte dny, kdy je všechno v pořádku, a pak máte modrý den, kdy se o sebe musíte doslova starat. Moc mi chybí turné.

Redakce Choice