Pokud se Tom Brady rozhodne vrátit v roce 2023, za jakou organizaci bude hrát? To je otázka, na kterou byl v nedávném rozhovoru požádán jeho bývalý týmový kolega Rob Gronkowski. Konkrétně, bývalý NFL tight end byl dotázán, kde by quarterback zakotvil, kdyby šlo o Raiders a Buccaneers.

Gronkowski, který hrál s Bradym v Nové Anglii a Tampě Bay, věří, že jeho bývalý spoluhráč zůstane na Floridě.

„Bucs versus Raiders? Ach ty vole,“ řekl Gronkowski NSPN – Champa Bay TV . „Co je pravděpodobnější? Řekl bych, že Tampa Bay Buccaneers. Chci říct, je tam teď tři roky. Je to prostě skvělá organizace. Ve front office mají tak skvělé lidi. Takže, pokud bych měl tyto dva odhadnout právě teď, řekl bych jen Tampa Bay Buccaneers.Nejprve se Brady musí rozhodnout, co plánuje dělat v roce 2023. Zamíří do důchodu (natrvalo), nebo se chce vrátit na další sezónu?

Brady řekl, že se nechce rozhodovat příliš rychle. Takže to bude pravděpodobně chvíli trvat, než i quarterback bude vědět, co chce dělat.

'Každý chce vědět o budoucnosti Toma Bradyho a já si ani nemyslím, že Tom právě teď ví, jaká je jeho budoucnost.' Gronkowski řekl na FOX . 'Ale řeknu vám to, v minulé sezóně byl v první pětce v přihrávkách, stále může hrát.'

FOX komentuje stav vysílání Toma Bradyho pro Super Bowl LVII

Možná nevíme, jaké jsou plány Toma Bradyho s NFL právě teď, ale víme o jeho letošních vysíláních. To znamená, že žádné mít nebude.

I když Brady ano naplánováno pracovat pro FOX na straně vysílání, až jeho hrací dny skončí, nebude součástí pokrytí sítě Super Bowl LVII.

Richard Deitsch Athletic oznámil, že FOX neplánuje použít Bradyho pro letošní Super Bowl.

„Pro ty, kteří se zajímají o Tom Brady/Fox NFL: Uvádí to několik průmyslových zdrojů Fox Sports nemá v plánu použít Bradyho v kabině pro Super Bowl,“ napsal Deitsch na Twitteru. 'U předehry nikdy nevíte, jak dlouho ta show trvá.' Ale Burkhardt/Olsen je plán. Fox Sports to odmítl komentovat.'

Zatímco Brady by nepochybně poskytl skvělý přehled o tom, jaké to je v neděli Super Bowl, budeme si muset ještě chvíli počkat, než ho uvidíme v tomto hovoru.

Redakce Choice