V úterý večer PionýrkaRee Drummondpokračovala ve své nedávné sérii tehdejších a současných fotografií svých synů hrajících fotbal.

Ree a její manžel,Ladd Drummond, vlastní fungující ranč mimoPawhuska, Oklahoma. Tam vychovali své čtyři biologické děti a jednoho pěstouna, Jamara. Je to také místo, kde se v průběhu let formovalo její impérium Pioneer Woman.

Začínala jako foodblogerka, která psala o svých receptech a životě své rodinyjejich ranč v Oklahomě. Odtud Drummondova kariéra odstartovala a neustále se rozšiřovala. Psala kuchařky, otevřela si kamenný obchod v Pawhuska a má jeden z nejoblíbenějších pořadů o vaření na Food Network . Slavná, přízemní kuchařka má prsty v mnoha hrncích, ale vždy má čas na rodinu.Nedávno Pioneer Woman zveřejnila sérii fotografií svých dvou synů. I když má dvě dcery jménem Alex a Paige, ve svých posledních příspěvcích se zaměřuje na své syny, kteří hrají fotbal za své příslušné školy. Včera Ree sdílela příspěvek o svém nejstarším synovi Bryceovi. Dnes byla řada na Toddovi.

Pro své příspěvky související s fotbalem použila oblíbené téma sociálních sítí. Mnoho uživatelů bude psát pod titulkem Jak to začalo vs. Jak to jde. Spolu s tématem lidé sdílejí starou fotku spolu s nedávnou. V tomto případě Ree sdílel zpětnou fotografii mladého Todda v plných fotbalových chráničích a aMiami Dolphinstrikot. Kromě toho sdílela nedávnou fotku Todda v jeho středoškolské fotbalové uniformě.

Jak to začalo vs. jak to jde – edice Todd. (Je teď trochu vyšší?) GO HUSKIES! Pioneer Woman psala o svém synovi Toddovi.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ree Drummond – Pioneer Woman (@thepioneerwoman)

„Pioneer Woman“ zveřejňuje tehdejší a současné fotografie nejstaršího syna

Jak již bylo zmíněno, Ree Drummond včera sdílela podobný příspěvek o svém nejstarším synovi Bryceovi. Pioneer Woman oslavila začátek školní fotbalové sezóny osobním příspěvkem o svém milovaném. Ve skutečnosti je Bryce Drummond rozehrávač v prváku Fotbalový tým University of North Texas .

AčkolivDrummondova rodinajsou z Oklahomy, Bryce skočil přes hranice hrát fotbal za univerzitu v Dentonu v Texasu. Jako nováček bude tuto sezónu pravděpodobně hrát jako posila, ale máma Drummond je hrdá jako vždy.

Ve svém původním tehdejším a současném příspěvku na Instagramu sdílela rozkošnou fotku svého nejstaršího syna, když hrál fotbal. Pak přidala další obrázek Bryce na jednom z nedávných fotbalových tréninků v severním Texasu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ree Drummond – Pioneer Woman (@thepioneerwoman)

Jak to začalo vs. jak to pokračuje. Běž Bryce! Go Mean Green! Bryceova matka napsala svůj příspěvek.

Redakce Choice