S Vzpomínkový akt Lisy Marie Presleyové Akce, která se má konat dnes ráno, se již na akci v Gracelandu shromáždily tisíce lidí.

Podle Denní pošta , už v 5 hodin ráno se venku seřadily tisíce smutečních hostů Elvise Presleyho slavné panství za služby Lisy Marie. Bude pohřbena na pozemku panství vedle svého otce a syna Benjamina, kteří zemřeli sebevraždou v červenci 2020. Její tělo bude během akce vystaveno veřejnosti. Živý přenos se bude vysílat od 9 hodin středoevropského času.

Podle Gracelandu webová stránka , vzpomínkový akt Lisy Marie se bude konat na trávníku před Gracelandem. Fanoušci se shromáždí na severním trávníku panského sídla a budou sousedit s posezením na středním trávníku. Místa jsou vyhrazena pro Presleyho rodinu a přátele. Přístup na severní trávník je pouze pro stání a platí, kdo dřív přijde, ten dřív mele.Fanouškům bylo umožněno vstoupit do areálu panství přes bílé brány, které se nacházejí na hlavním parkovišti. Po vstupu do komplexu branami budou smuteční hosté postupovat po rampě a u Vernon’s Smokehouse zahnou doleva. Poté přešli přes lávku do fronty před terminálem letecké společnosti.

Fanoušci prošli bezpečnostními kontrolami v 7 hodin ráno a přes Elvis Presley Blvd. přes hlavní brány Gracelandu. Zaměstnanci Gracelandu uvedli, že jakmile bude místnost na stání na severním trávníku plná, budou ti truchlící, kteří se nedostali do oblasti, požádáni, aby zůstali před branami až do průvodu do Meditation Gardens. Tato část akce začne po bohoslužbě.

Po bohoslužbě se do průvodu budou moci připojit všichni fanoušci na severním trávníku. Budou následovat přátele a rodinu.

Lisa Marie Presley náhle zemřela ve věku 54 let začátkem tohoto měsíce

Dříve tento měsíc, Lisa Marie Presleyová tragicky zemřela ve věku 54 let. Jak již bylo dříve oznámeno, došlo k zástavě srdce. Byla objevena v jednom z pokojů jejího Calabasas v Kalifornii. Poté, co byla Lisa Marie převezena do nemocnice, byla uvedena do lékařsky navozeného kómatu. Po trpí další zástavou srdce , Presley zemřel.

Nešťastnou zprávu potvrdila i Priscilla Presley, matka Lisy Marie. 'S těžkým srdcem se musím podělit o zdrcující zprávu, kterou nám zanechala moje krásná dcera Lisa Marie,' Priscilla napsal . „Byla to nejvášnivější, silná a milující žena, jakou jsem kdy poznal. Při snaze vypořádat se s touto hlubokou ztrátou žádáme o soukromí. Děkuji za lásku a modlitby. V tuto chvíli nebude žádný další komentář.'

Mezi těmi, kteří sdíleli zvláštní pocty Lise Marie, byli Nicolas Cage, Dolly Parton, Axl Rose, Larry Gatlin, Tom Hanks, Kid Rock a Russell Crow.

Redakce Choice