Rostoucí country umělec Parker McCollum má v poslední době za co děkovat. Nyní se však na Instagram podělil o jedno velké poděkování poté, co se jeho píseň To Be Loved By You dostala na první místo v country hitparádách. Podívejte se na hlavní klip mladého Texasana zachycující milník v kariéře a také na jeho bucket-list vystoupení na ikonickémHouston Rodeo, níže.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Parkerem McCollumem (@parkermccollum)

Video začíná záběrem zájezdového autobusu country umělce, který přijíždí do Houstonu. Po působivé scéně následuje panoramatický pohled na prázdná místa na stadionu před výkopem rodea. Odtud zamíří do vystoupení Parkera McColluma To Be Loved By You, kterému předmluví. Právě jsme dnes zjistili, že tato píseň je skladbou č. 1 v country hudbě.Klip také obsahuje Parkera McColluma, který si připíjí na svůj úspěch před představením hitu v Houston Rodeo.

Není nic, co bych chtěl víc než to, co se chystáme udělat, řekl.

Jediná věc, na které mi záleželo, bylo hraní Houston Rodeo a to jsme dnes večer udělali, takže děkuji Houstone, že jsi splnil mé sny.

Kromě vystoupení na Houston Rodeo a dosažení písně č. 1 v country hudbě pořadatelé rodea také ocenili Parkera McColluma výroční sponou, dalším nezapomenutelným milníkem.

Z mladé hvězdy nám v závěru klipu běhal mráz po zádech. Zde slyšíme brnkání na elektrickou kytaru několika údernými tóny, zatímco Parker McCollum jezdí na koni po aréně v Houstonu.

Parker McCollum sdílí zkušenosti s hraním písně č. 1 na Houston Rodeo

Kromě svého emotivního děkovného videa se Parker McCollum podělil s fanouškyjaký to byl zážitekprovedení jeho písně číslo 1 na Houston Rodeo.

Těsně předtím, než zahrajeme ‚To Be Loved By You‘, všechna světla zhasnou úplně.

Sdílel, že zamýšleno stavět na očekávání, světla jsou načasována tak, aby zasáhla kytarový riff.

Ze svého vlastního očekávání před vystoupením, řekl country umělec, jsem zády k davu a světla dopadla a já jen cítím – ani se na to nemusím dívat – jen cítím jejich energii. čekání na tu píseň celou noc.

Jako skladatel, pokračoval McCollum, není na světě lepší pocit, než vědět, že čekají na ten, který jsi napsal.

Tento týden byl celkově pro Parkera McColluma nejdůležitějším týdnem jeho kariéry. I když se To Be Loved By You tento víkend stalo číslem 1 v country hitparádě Mediabase, ve skutečnosti jde o druhou skladbu na vrcholu hitparády v umělcově kariéře.

To Be Loved By You zaujímá hvězdu jako jeden z nejrychleji rostoucích umělců v zemi, jeho předchozí hit Pretty Heart se v prosinci 2020 dostal na první místo.

Parker McCollum dosáhl své druhé písně č. 1 v klíčovém okamžiku své kariéry v country hudbě. Minulé pondělí Outsiders viděli, jak si mladá hvězda odnáší domůocenění ACMpro nového mužského umělce roku sdružení.

Redakce Choice