V sobotu (2. října)Lyssa Chapmanová, dceraDog the Bounty Hunter(aka Duane Chapman), oznámila na své stránce na Twitteru aktualizaci o pokroku slavného lovce odměn vPřípad Gabby Petito.

Aktualizace: V návaznosti na VŠECHNY zájemce, řekla Lyssa. Řekla také, že viděla dva vedoucí vycházet z kempu FDS. Viděla také ženu, jejíž manžel se domnívá, že mluvil s Brianem Laundriem. Na potvrzení těchto [potenciálních zákazníků] pracujeme.

V samostatný tweet Lyssa prohlásila: „Jako přátelské připomenutí, žádné vodítko ani hrot není příliš malý. Pokud někdo veřejně pošle vodítko, prosím, neútočte na něj. Dělají svou státní službu. Opět si vážíme VŠECH potenciálních zákazníků!!!

Lyssa pak řekla, že také důsledně kontroluje své přímé zprávy, pokud tipaři upřednostňují svůj tip ohledně Gabby Petito Case jako soukromý. Můžete jej odeslat prostřednictvím přímé zprávy nebo Txt 833-TELLDOG.

V současné době jsou Dog the Bounty Hunter a Lyssa součástí pátrání po snoubenci Gabby Petito,Brian Laundrie. Jak již bylo dříve oznámeno, Laundrie byla naposledy viděna 14. září. Původně měl být na pěší turistice v Carlton Reserve v Sarasota County. Jeho rodiče podali 17. září hlášení o pohřešování. FBI a orgány činné v trestním řízení se od té doby snaží pohřešovaného 23letého mladíka vypátrat.

Brian Laundrie je považován za osobu, která se zajímá o zmizení a smrt Gabby Petito.

Dog Bounty Hunter říká, že tipy stále přicházejí o případu Gabby Petito

Podle Dog the Bounty Hunter, tipy jsou průběžně zasílány mu o případu Gabby Petito. Minulý týden se připojil k honbě za Brianem Laundriem a prohlásil, že chápe, jak se Gabbyini rodiče cítí.

Protože jsem zhruba ve stejném věku ztratil dceru, vím, jak se rodiče cítí, sdílel Pes the Bounty Hunter nedávno s Fox News. A chcete ospravedlnění. Chcete toho chlapa za mřížemi.

Média také hovořila s novou manželkou Dog the Bounty Hunter, Francií Chapmanovou, o případu Gabby Petito a o tom, jak to osobně ovlivňuje ji a slavného lovce odměn. Dog a já jsme měli možnost rozloučit se s [jejím předchozím manželem] Bobem a [Psovou předchozí manželkou] Beth, když byli nemocní. Věděli jsme, že jdou domů. Máme zavřeno. I když jsme ještě museli projít procesem truchlení. Musíme se rozloučit.

Dog the Bounty Hunterdříveuvedl, že odmítá sdělit policii jakékoli informace, které má o případu Gabby Petito. Objasnil, že protože on a orgány činné v trestním řízení fungují odlišně, nemusí s nimi nutně sdílet žádné z tipů, které má.

Myslím, že děláme totéž, vysvětlil Dog the Bounty Hunter. Ale opravdu tomu nevěnuji pozornost. Jako by si mě moc nevšímali.

Dog the Bounty Hunter pak poznamenal, že on a úřady pracují na různých úrovních a velmi zřídka se vzájemně ovlivňují. Nemůžu Gallupovi říct: ‚Hej, G-Man... kde máš vodítka?‘ A oni mi nezavolají a neřeknou: ,Hej, pejsku, kde máš vodítka?‘ Takže netuším.

Redakce Choice