Kevin Bacon a jeho herečka, dcera Sosie, se spojili pro novou Super Bowl Ad a fanoušci zaznamenali rodinnou podobnost. Thespian duo hraje v a nová minutová reklama pro Hyundai. V reklamě na elektrický sedan IONIQ 6 jsou diváci svědky toho, jak Kevin vyzvedává svou dceru Sosie. Navzdory tomu, že je 30letý dospělý, toto dítě stále považuje za nutné škádlit svého slavného hereckého otce, když jezdí po městě ve svém novém autě.

Vyzkoušejte Paramount+ na týden ZDARMA. Chcete-li sledovat své oblíbené pořady, přihlaste se zde .

Reklama si dělá legraci z technologicky nedostatečného otce, který používá plně elektrické vozidlo. „Tady to je – můj táta jel EV,“ zamračila se Sosie v reklamě. 'Ten chlap, který je věčně zamčený od svého e-mailu, jde na EV.' Pak má Kevin boom. 'Ve skutečnosti je to ev, rýmuje se s Kev,' vysvětluje starší Bacon. Zjevně neví, že byste měli říkat pouze písmena „E“ a „V“, která znamenají „elektrické vozidlo“.Poté se diváci stanou svědky toho, jak se duo otec a dcera vydává na vzrušující den plný eskapád – od dobití auta až po vylovení kávy v nedaleké kavárně. Sosie jemně naznačuje, že osobnost jejího otce na obrazovce neustále zdůrazňuje atributy IONIQ 6 a nakonec se jeho chování rozčiluje. 'Dobrá, sledujte to, modré nebo červené,' vyhrkl Kevin, zatímco měnil barvy okolního světla uvnitř EV. „Modré světlo, červené světlo! Mohl bych to také přehrát přírodní zvuky, jestli chceš,“ dodává Kevin s úsměvem. Sosie konečně dosáhne svého limitu. 'Pojďme řídit,' trvá na svém.

Fanoušci si všímají jisté podobnosti mezi Kevinem Baconem a jeho dcerou Sosie

Přestože je reklama určena k odvysílání na nadcházejícím Super Bowlu, je to již hit na Youtube . Už nashromáždil neuvěřitelných 20 milionů zhlédnutí. V komentářích lidé poukazují na to, že Sosie nezdědila jen solidní herecké schopnosti. Fanoušci říkají, že byla také obdařena Kevinovým hvězdným vzhledem.

„Jeho dcera vypadá stejně jako on. Až na to, že má oči její matky [Kyra Sedgwick],“ napsal jeden z fanoušků. Další fanoušek nesouhlasil. 'Ne, na svou matku vypadá jako mrtvá.' Šokovalo mě, jak moc ji upřednostňovala.'

Ostatní fanoušci Bacona mají pocit, že Sosie zastínila svůj ikonický pop. „Dcera krade show… krásu a šarm na úrovni zloděje hromu, zatímco otec to šuká… tohle může být moje nová oblíbená reklama,“ napsal jeden z fanoušků.

Ostatní fanoušci si jen užívají, jak spolu hrají Kevina a Sosie. „Kevin Bacon přetaví tento plán B do reklamy A+,“ jeden uživatel na YouTube. 'Vlastně jedna reklama, kterou jsem nepřeskočil, byla úžasná,' dodal další fanoušek.

Toto však není Sosieův první vysoce profilovaný koncert. Prosadila se ve světě televize a filmu. Proslavila se především svými rolemi na HBO Mare z Easttownu , Amazon Prime Video Jak to vidíme a hororový snímek Usměj se .

Redakce Choice