V sobotu legenda country hudby Naomi Juddzemřel ve věku 76 letjen jeden den předtím, než měli být Juddové uvedeni doCountry hudbaSíň slávy. V pondělí večer její dcera Ashley Judd sdílela zprávu, která obsahovala několik nových i starých vzpomínek na její matku. Fanoušci i přátelé se od té doby shromáždili k příspěvku a rozšířili svou lásku a trvalou podporu v této těžké době.

K úternímu ránu příspěvek nasbíral více než 46 200 lajků a stovky komentářů. Jeden ze slavných rodinných přátel, Sběrači Ameriky hostitelMike Wolfe, přidal jednoduchý, ale srdečný komentář k příspěvku Ashley Judd na Instagramu. V našich modlitbách řekl spolu se srdcem a modlícími se rukama emotikony.

Většinu komentářů zanechali fanoušci, kteří možná nikdy nepoznali Naomi Judd ani její dcery. Její ikonická hudební kariéra však ovlivnila mnoho lidí, kteří se podělili o podporu pro Wynonnu a Ashley Judd a zbytek jejich rodiny.Neexistují žádná slova, která by vám mohla nabídnout útěchu. Ale doufám, že v tuto chvíli se můžeš cítit zadržen. Láska k tobě a tvé rodině, napsal fanoušek na Instagram.

Velmi mě mrzí tato neuvěřitelná ztráta. Nebyla to naše matka, ale pláčeme s tebou. Jako mnozí z nás byli vychováni jejím hlasem v našich domovech a životech. Moje nejhlubší upřímná soustrast, přidal se další fanoušek.

Držím vás všechny ve svém srdci, jeden fanoušek sdílel. Všichni pro nás tolik znamenáte. Vaše maminka zpívá s anděly a my jsme tu, abychom vás všechny obklopili láskou a světlem.

Ashley Judd vydala nové prohlášení poté, co zemřela matka Naomi Judd

Po zprávě o úmrtí Naomi Juddové ve věku 76 let byla rodina Juddových zaplavena online láskou a podporou. Tisíce fanoušků Naomi vyjádřily soustrast, zatímco přátelé a kolegové hudebníci této ikonické zpěvačky udělali totéž. Ostatní legendární country zpěváci mají rádiDolly Partonová,Loretta Lynn,Travis Tritta další vzdali hold zesnulému hudebníkovi.

I když Naomiiny dcery truchlí nad ztrátou své matky, Ashley se znovu vydala na Instagram, aby všem poděkovala za jejich myšlenky a modlitby. Ashley napsala, že rodina Juddových oceňuje každý text, e-mail a příspěvek, který připomíná jejich matku. Svou dojemnou zprávu ukončila tím, že napsala, že její matka je nyní na svobodě.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ashley Judd (@ashley_judd)

Beze slov začala Ashley Juddová své prohlášení. V milované komunitě s mou velkou sestrou, hledící na novou bronzovou plaketu, která uvádí @thejuddsofficial @wynonnajudd do @officialcmhof. Poslouchám #dědečka, můj oltář pro mámu, s její siluetou z doby, kdy jí bylo 11, můj zdrcený Pop @larrystrickland7 pro mě zpíval How Great Thou Art na mé spící verandě (dnes večer zpíváme hymny). Sestra, máma a já na Little Cat Creek v Lawerence County, Ky.

Tvůj výlev se dostává ke mně, pokračovala. Děkuji za každou myšlenku, modlitbu, zprávu, text, email, příspěvek, vyjádření. Každý jsme sami a jsme ve společenství, zlomeni a drženi, chráněni před ničím a ve všem podporováni. Je to začátek starého příběhu, života a smrti, ztráty a života.

Buď volná, má krásná matko. Buď volný, uzavřel Juddův vzkaz.

Redakce Choice