Chris O'Donnell z NCIS: Los Angeles se etabloval jako špičkový herec v populárním televizním pořadu. G. Callen je klíčový pro děj. Pořád se něco děje a Callen musí držet krok se svým partnerem Samem, kterého hraje LL Cool. J. O’Donnell si během své skvělé kariéry také zahrál v několika nezapomenutelných filmech. Když se tohle všechno děje, nastává čas, aby to zabalil a opustil show?

Chris O'Donnell drží své priority na uzdě kolem NCIS: Los Angeles

O situaci víme pár věcí. Za prvé, show byla obnovena na další sezónu CBS. Připojuje se k druhému NCIS rodina show jako vracející se. Za druhé, O’Donnell a LL Cool J jsouhostitelé a výkonní producenti nové show CBS Pojď se mnou tančit . Za třetí, Callen má milostný zájem o Annu Kolcheck, kterou hraje Bar Paly. Když se to všechno děje, je čas jít? V dohledné době asi ne. CBS znovu zvýšila show a síť nechce, aby O’Donnell právě teď někam šel.

Fanoušci může být čím dál tím unavenější z příběhu G. Callena o jeho životě a o tom, co se děje s tím, odkud přišel a tak. Tato část toho, jak vyrůstal a co se kolem toho stalo, je příběhem od 1. řady. Zdá se, že vždy existuje prostor pro odhalení dalších kousků této skládačky.Pokud jde o osobu O’Donnella, má velkou rodinu a říkájeho táta ho naučil být tátou. Myslím, že je nejjednodušší učit příkladem, řekl v rozhovoru. Můj táta nám neřekl, abychom tvrdě pracovali; jen jsme viděli, jak tvrdě pracoval. Vím, že mám nedostatky – jako krátkou pojistku – ale naučil jsem se, že se nemůžete vrátit domů z dlouhého dne v práci a štěkat na děti. Caroline [jeho žena] je opravdu bezstarostná, takže mi s tím pomohla. Mám štěstí. Myslím, že se vzájemně vyvažujeme.

Výběr toho, jaký typ životního stylu by vedl, ovlivňuje i herce

Je také docela důvtipný, pokud jde o to, vědět, jaký typ životního stylu by chtěl mít jako herec. Věděl jsem, že když jsem se dostal do tohoto byznysu, nemohu to mít oběma způsoby: mohu žít životním stylem playboye, což není špatná věc, nebo mít tradiční rodinný život, což je způsob, jakým jsem vyrůstal, O'Donnell řekl. A to pro mě bylo důležitější.

NCIS: Los Angeles je na CBS od roku 2009 a vyprodukoval spoustu solidních epizod. S nadcházející další sezónou je více prostoru vidět G. Callena a Sama spolu se svými přáteli, jak se dostávají do dalších situací.

Redakce Choice