Komentář Terryho Bradshawa ve svěrací kazajce nad podivným odchodem Antonia Browna ze hry v neděli nepomohl a někteří fanoušci nejsou spokojeni.

Televizní komentátor a bývalý quarterback, který vyhrál Super Bowl, navrhl hvězdě, aby si oblékla svěrací kazajku a odvezla ji do nějaké nemocnice v pozápasové show Sunday Fox.

BroBible a další webové stránky zvětšily slova Terryho Bradshawa po show. Rozhovor přichází po několikaepizodv kariéře hráče zpochybňující jeho duševní zdraví.NFL se v posledních letech potýká s řečmi o tvrdých úderech, které poškozují hráče během jejich fotbalové kariéry i po ní.

Pokud nedojde k žádné hádce a je to on, kdo jen zakopl, protože nedosáhne určitého cíle, aby získal své bonusové peníze – milion dolarů –, pak ho musí obléct do svěrací kazajky a odvézt rovnou do nějaké nemocnice, nechat ho analyzovat. , řekl Terry Bradshaw na FOX a smál se.

Takže komentáře Terryho Bradshawa nepomáhají a někdy jsme od něj mohli vidět omluvusměřovat.

Terry Bradshaw, ostatní viděli Brownův divoký odchod během vítězství Bucs

V průběhu let hráči NFL opustili své týmy během hry. To se stalo poněkud rutinou.

Co se v sobotu nečekalo, byl odchod Antonia Browna během třetí čtvrtiny zápasu jeho týmu. Šampion Super Bowl Bucs musel nastoupit proti 4-12 N.Y. Jets, aby vyhrál 28-24, ale Brown odešel dříve, než se tak stalo.

Poté, co se jeho kolega Mike Evans pokusil Browna přemluvit, aby zůstal a nedělal scénu, Brown si sundal chrániče, dres a rukavice a opustil hru. Šel,skočil, a utekl ze hřiště, čímž upoutal pozornost.

Bradshaw poukázal na to, že Brown sám sebe stál 1 milion dolarů na bonusech, když do konce základní části zbývá jeden týden. Brown zachytil tři přihrávky na 26 yardů a žádný touchdown, než opustil hřiště.

Bývalý rozehrávač Steeler Terry Bradshaw otevřel TMZ před dvěma lety a řekl, že by nepodepsal Browna, kdyby měl na starosti tým. Brown vycházel z dramatu své doby s nájezdníky (puchýřovité nohy z neschválené kryoterapie, stížnosti na helmu) a patrioty (sexuální, osobní nevhodné chování, obtěžování žalobce).

Později Brown oznámil svůj odchod do důchodu, jen aby své rozhodnutí změnil o několik dní později. Když mu v NFL zbývalo jen málo příležitostí, následující rok přistál u Bucs.

Ale tato poslední epizoda způsobila, že hlavní trenér Bruce Arians řekl, že Brown již není v týmu.

Někteří říkají, 2005 Hit Messed Up Brown

Ale Brown's měl problémy ve své minulosti a mnozí to připisují zpět k nezákonnému zásahu. Bengals obránce Vontaze Burfict přibil Browna poté, co Brown minul chyt během play-off NFL 2015.

Video se zpomaleným pohybem ukázalo, jak se Brown po zásahu zhroutil a spadl na zem v hitu pozdní hry. Policisté zjistili, že Brown utrpěl otřes mozku. Odešel ze hry a nehrál v dalším zápase play-off, ale rána byla tak silná, že mnozí spekulovali, že přispěla k Brownovým problémům s duševním zdravím.

Brown později řekl, že Burfict ho takhle nezasáhl tvrdý , ale může říct, že to nepomohlo.

Podle hráčů NFL Sdružení Během posledních pěti sezón NFL došlo v průměru k 247 otřesům mozku. V roce 2020 týmy nahlásily 172 otřesů mozku.

Redakce Choice