Nedávno,Kenny Chesneyse rozhodla oslavit Den Země prostřednictvím neziskovky, která získá finanční prostředky na obnovu moří.

Bez bot, bez košilecountry hvězdavlastní charitativní organizace No Shoes Reef bude spolupracovat s Tampa Bay Watch. Společně tyto skupiny vytvořily aktivity v hodnotě pěti dnů počínaje Dnem Země, 22. dubna. Chesneyho organizace dodává umělé útesy, které nahrazují ty, které se pod vodou zhoršily. To zajišťuje stanoviště pro tropické útesové ryby a další mořské organismy.

Mluvte o způsobu, jak sloučit mé světy. Děláme různé projekty po celé republice, řekl Chesney partnerství s Tampa Bay Watch. Ale když Tampa Bay Watch měla týden skutečných aktivit navržených tak, aby nejen prováděly lidi celým procesem, ale naučily je nejen vyrábět koule Reef Balls, ale umožnily lidem nasadit Reef Balls naplněné mořskou trávou na Den Země, byl to ten nejlepší druh. možné synergie.



Jednou z aktivit během Chesney's Earth Week je jeho vlastní show, která odstartuje jeho turné v roce 2022.

Když můžete pracovat s místními skupinami, chápou jejich potřeby, problémy – a tím, že je podpoříme, jim můžeme pomoci postarat se o jejich oceán způsobem, který dává smysl. Ale možnost být součástí něčeho tak všezahrnujícího v Tampě, když se začínáme vracet ke sbližování No Shoes Nation, je perfektní věc na zahájení turné.

Oslavy Dne Země Kennyho Chesneyho jsou jen jedním příkladem dobročinnosti country hvězdy

Kenny Chesney často věnuje svůj volný čas a svou mzdu věcem, které ho zajímají. To zahrnuje organizací jako jeho Nadace Spread the Love, Drew Brees’ Dream Foundation, MusiCares, St. Jude, Hudba a paměť pro pacienty s Alzheimerovou chorobou, Red Kettle Drive Armády spásy, Farm Aid a další.

Ve skutečnosti mu Chesneyho filantropické úsilí vyneslo v roce 2020 dokonce ocenění CRB Humanitarian of the Year. Tehdy Kenny Chesney věnoval veškerý výtěžek ze svého alba, Písně pro svaté , do městského fondu Láska k lásce. Tento fond přinesl Panenským ostrovům úlevu poté, co se oblastí v roce 2017 prohnaly hurikány Irma a Maria.

Po obřadu Chesney hovořil o svém spojení s Panenskými ostrovy. Z jeho reakce bylo jasné, že ocenění nečekal.

Musím vám říct, že mám spoustu emocí, když tu stojím, řekl Chesney na obědě a vystoupení Warner Music. Jsem v rozpacích a je mi to nepříjemné, ale Bůh mi dal dar komunikovat s lidmi prostřednictvím hudby... a to mi poskytlo jedinečnou platformu, jak pomoci, zejména s Panenskými ostrovy, s Písně pro svaté , který byl napsán v okamžiku a vyšel ze srdce.

Redakce Choice