John Travoltaje nejlépe známý pro své talentované herecké schopnosti top filmy jako Horečka sobotní noci , Tuk , a Pulp Fiction . Herec je však také velmi oddaný a milující rodinný muž. Po smrti své dlouholeté manželky Kelly Preston propouští Travolta jejich sídlo v Maine za 5 milionů dolarů.

John Travolta nabízí milovaný dům v Maine k prodeji

Pár se přestěhoval do zámku v roce 1991 poté, co se čerstvě vzali. Okamžitě začali rychle předělávat sídlo o rozloze 11 000 čtverečních stop a 42 místnostech, které je vymalováno v jedinečném a kreativním stylu.

Sídlo bylo s láskou navrženo v útulném a eklektickém stylu jak Prestonem, tak Travoltou.Bohužel, Prestone zemřel loni v červenci na rakovinu ve věku 57 let . Nikdo mimo rodinu nevěděl o jejím dvouletém boji s rakovinou, dokud nezemřela. Vynaložila mnoho času a úsilí na to, aby proměnila domov v teplé, rodinné prostředí.

Ačkoli máme oba silné nápady, uděláme kompromis a budeme spolupracovat na každém aspektu, dokud to nebude správné, řekl Preston Archetický přehled. Rozhovor z roku 1999 porovnával rovnost a pospolitost jejich procesu renovace s jejich dlouhým a šťastným vztahem.

Domov plný vzpomínek po smrti jeho manželky

Travolta, 67, uvolňuje rozmarný dům, který se nachází na 50 hektarech půdy. Sídlo leží na ostrově na vrcholu jedné z nejvyšších oblastí Bluffs v Maine. Jedná se o prvotřídní nemovitost a zahrnuje osobní přístaviště lodí a přístup k vodě.

Kompletně zrekonstruovali kuchyň, Podle Travolty dokončili všechny práce na domě v 60denní maratonské projektové misi. Dům je oficiálně označen jako historický a je známý jako Drexel Estate.

Bylo to šílenství – ale taková zábava, řekl Preston Agricultural Digest .

Preston určitě naplnil domov pohádkovými obrazy, pokoj Petera Pana a pokoj s letadlem pro jejich budoucí děti. Pár byl nadšený, že založí rodinu.

John Travolta (R) a jeho zesnulá manželka herečka Kelly Preston
(Foto kredit od LOIC VENANCE/AFP prostřednictvím Getty Images)

John Travolta trpí druhou ztrátou milovaného člověka

Prestonova smrt není první velkou ztrátou v A-listerově životě. Jeho prvorozený syn Jett zemřel v roce 2009 ve věku 16 let poté, co utrpěl záchvat.

Travolta a Preston se poprvé setkali při natáčení tohoto kroku v roce 1989 Odborníci . Pár byl ženatý téměř tři desetiletí, takže ztráta je zničující a srdcervoucí. Mají další dvě děti jménem Ella (20) a Benjamin (10).

John Travolta (2ndR), jeho manželka herečka Kelly Preston (L) a jejich děti Ella Bleu Travolta (R) a Benjamin Travolta v květnu 2018
(Foto: LOIC VENANCE/AFP prostřednictvím Getty Images)

Podstata a vzpomínky na společný čas páru musí být pro hvězdu bolestné, aby dala sídlo k prodeji.

Vlastní tři další domy. Jedna stojí 3 miliony dolarů a nachází se v Clearwater, FL. Je v těsné blízkosti scientologického ústředí, jehož je Travolta součástí. Herec má dům poblíž soukromého letiště Ocala, Florida a sídlo za 2,7 milionu dolarů v Calabasas v Kalifornii. Právě prodal své sídlo, které se nachází v Brentwood za 18 milionů dolarů.

Za pouhých 5 milionů dolarů může být Travoltovo rozlehlé sídlo v Maine vaše.

Redakce Choice