Dallas Cowboys majitel a generální manažer Jerry Jones ještě neuzavírá knihu o setrvání hlavního trenéra Mikea McCarthyho.

Mluvím dál 105.3 Ventilátor v úterý v Dallasu, Jerry Jones byl požádán pokud by prohra divoké karty s Tampa Bay Buccaneers v „Monday Night Football“ mohla ovlivnit McCarthyho pracovní status.

'Ne [neovlivnilo by to jeho status],' řekl Jones. 'Nechci... Ne. To je ono.' Nemusím zacházet do všech plusů a mínusů. Musím zhodnotit Mika McCarthyho mnohem víc než tento zápas play off.'McCarthy, 59, je ve své třetí sezóně jako hlavní trenér Cowboys. V minulé sezóně nashromáždil bilanci 30-19 s dodatečnou prohrou v play off se San Francisco 49ers. Cowboys jsou zpět v play off po své druhé základní sezóně 12-5 v řadě. McCarthy je prvním hlavním trenérem, který dovedl Dallas do play-off v sezónách back-to-back od Chan Gailey v letech 1998-99. Gaileyho funkční období skončilo tím, že ho Jones vyhodil po prohře 27-10 na divokou kartu s Minnesota Vikings.

Jerry Jones naznačil, že tentokrát s McCarthym nebude tak rychlý s háčkem.

„Nemůžu vám říct, jak moc důvěřuji Mikeovi a našemu trenérskému týmu, že jsou na vrcholu toho, kde jsme s tímto týmem právě teď,“ řekl Jones. 'Mají všechny nuance. Chápou každou slabost, kterou bychom mohli mít nebo kterou jsme mohli ukázat v neděli [v ztráta washingtonských velitelů ]. Všechno mají v dosahu a rozumí a já tomuto trenérskému týmu naprosto důvěřuji. je to vynikající. Máme velkou šanci se tam dostat a uspět.'

Kovbojové se připravují na velké zúčtování proti bukanýrům

McCarthyho, kterému zbývají dva roky smlouvy, čeká za pět dní těžká zkouška. Cowboys mají rande s Buccaneers a quarterbackem Tomem Bradym, který má proti Dallasu kariérní rekord 7:0. Cowboys zaznamenali svůj nejnižší bodovaný výkon v sezóně při prohře 19-3 Week 1 s Tampou Bay.

Jerry Jones zdůraznil, že příběh zde není Cowboys vs. Brady.

'Když se nad tím opravdu zamyslíte, nehrajeme si na Bradyho,' řekl Jones ESPN . 'Hrajeme proti Tampě Bay, týmu.' A je možné, že bychom mohli přimět Bradyho, aby nehrál dobře, a nechat nás porazit zbytek týmu. A nesnažím se být roztomilý. Ale musíme hrát s celým týmem. A tahle věc s Bradym musí být citlivá. Vím, že tam je a respektuji to.'

Redakce Choice