Kromě Kena Jenningse, který je devíti největšími vítězi trivia game showOhrožení?

The průměrný výdělek z představení jsou přibližně 20 000 $. Tito soutěžící však překročili tuto částku a stali se největšími vítězi v historii Jeopardy.

Největší vítězové všech dob Jeopardy

1. Brad Rutter

Nejlepší soutěžící všech dob, chytrý Brad Rutter, vyhrál největší odměnu v historii show a získal 5 153 436 dolarů za své působení na Jeopardy. Rutter je známý svou inteligencí a tím, že jde proti soupeři Kenu Jenningsovi. Po svém původním vzhledu v roce 2000 se stal pravidelným soutěžícím.2. Ken Jennings

Jennings je nejrenomovanějším vítězem poté, co se v roce 2020 stal vítězem č. 1. Největším vítězem všech dob. Svou roli nejlepšího soutěžícího začal poprvé hrát před 17 lety, kdy se poprvé postavil na pódium v ​​roce 2004. Ken vydělal po loňské výhře 4 522 700 $. hra. Měl sérii 74 zápasů.

Bývalý soutěžící hostil zápas po smrti Alexe Trebka.

3. James Holzhauer

Holzhauer během svého působení v Jeopardy dosáhl na ,962,216. Své vystoupení v show dokázal proměnit v úspěšnou kariéru herní show. Rychle zapnul bzučák a vsadil vše na oblíbené a větší otázky týkající se odměny.

Tento sportovní hráč vydělal více než 131 000 $ v jediné hře, čímž překonal číslo Rogera Craiga. Po svých 32 výhrách se také umístil na druhém místě ve vítězných sériích. Herní show The Chase a její restart použili Craiga ve svých show.

Zbývající 4 nejlepší vítězové na Jeopardy

4. David Madden

Tento hráč získává čtvrté místo výhrou 3,733. Jeho 19-zápasová vítězná série ho spojuje se Zuffranierim jako čtvrtá nejdelší. Nakonec se o 1 milion dolarů rozdělil s ostatními hráči Jenningsem a Kellym.

5. Larissa Kellyová

Většina z Kellyiných 660 930 dolarů pochází z jejího času stráveného na Jeopardy. Je první ženou, která dosáhla vítězné série, která trvala pět epizod. Budoucí soutěžící, David Maddox, inspiroval svého přítele k výhrám. Svůj výdělek ve výši 1 milion dolarů utratila, když se o něj rozdělila s ostatními soutěžícími.

6. Jason Zuffranieri

Zuffranieri požádal devětkrát, aby se dostal na výstavu. Skončil s působivými 2,496 v kapse. Vybral těžší otázky umístěné ve spodní části desky.

7. Roger Craig

Tento počítačový vědec si stáhl a roztřídil více než 2 000 dolarů vodítek, aby zjistil, které kategorie byly používány nejvíce. Tato strategie byla použita k poražení kvízového systému Watson a vyhrál Craig 0,200. Držel nejvíce rekordů vyhraných během jedné hry s více než 77 000 $.

8. Colby Burnett

Colby Burnett má svůj vlastní den v Illinois, 18. prosince bývalý guvernér státu. Je jediným šampionem, který vyhrál Turnaj učitelů a Turnaj šampionů mu dal 0,334. Burnett koupil své matce byt s jeho výhrami, protože tvrdě pracovala, aby zaplatila jeho soukromé školní vzdělání.

9. Julia Collinsová

Julia Collinsová se poprvé objevila na Jeopardy v roce 2014. Má za sebou vítěznou sérii 20 her a během svých pravidelných sezón získala celkem tučných 428 100 $. Collinsová je jedinou soutěžící v Jeopardy Hall of Fame. Byla také účastníkem mnoha turnajů a speciálních akcí, které jí daly dalších 50 000 $.

10. Matt Jackson

Soutěžící Matt Jackson vyniká svými bleskurychlými bzučáky a vydělává mu 413 612 $. Získal také bonus 100 000 $ z Turnaje mistrů show. Jackson četl knihy Kena Jenningse a Boba Harrise jako strategii, jak porazit stroj.

Jackson se objevil v roce 2015 na Turnaji mistrů a 2019 All-Star Games. Jeho hlavním úspěchem bylo vyhrát 13 zápasů po sobě. Nakonec nebyl dostatečně informovaný, aby vyhrál celou sezónu.

Redakce Choice