Yellowstone fanoušci znají Forrie J. Smith jako Lloyda Pierce, věrného kovboje na ranči Dutton. Začátkem tohoto roku jsme se dozvěděli, že Smith bude ztvárňovat vysloužilého býčího jezdce ve filmu nadcházející rodeo krimi nazvaný Jezdit . Film kombinuje rodinné drama, životní styl rodea a loupež s velkými penězi. Stručně řečeno, zní to, že mezi nimi bude hit Yellowstone a 1883 fanoušků.

Vyzkoušejte Paramount+ na týden ZDARMA. Chcete-li sledovat své oblíbené pořady, přihlaste se zde .

Minulý týden se Smith vydal na Instagram, aby fanoušky napumpoval pro svůj nový film. Na fotografii je snímek obrazovky zprávy z Yahoo který obsahuje momentky Forrieho a jeho spoluhráčů. Titulek zní: „C. Thomas Howell, Annabeth Gish a Forrie J Smith vedou Rodeo Crime Pic ‚Ride‘.“ The Yellowstone star přidal krátký vzkaz pro své fanoušky. „Zůstaňte naladěni na nový rodeo film Jezdit že hraji vysloužilého býčího jezdce v texaské rodině z malého města.Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Forrie J. Smith (@forriejsmithcowboy)

Jezdit se odehrává v amatérské rodeo scéně v „Cowboy Capital“ Stephenville, Texas. Rodina Hawkinsů – rodina jezdců na býcích – je středem zájmu filmu. Když John Hawkins (C. Thomas Howell) zoufale touží dovolit si léčbu rakoviny své dcery bez pojištění, přejde k zločinu. John pověří svého syna a nadějného jezdce Petera (Jake Allyn), aby provedl loupež s velkými penězi. Věci jdou na jih a jediná osoba, na kterou se mohou obrátit, je nejstarší rodinný jezdec na býku Al (Forrie J. Smith). Věci se prohloubí, když Johnova manželka, šerifka Monica Hawkinsová, začne pracovat na případu, který by mohl roztrhat její rodinu.

Forrie J. Smith je skutečný kovboj

V průběhu let se Forrie J. Smith objevila v několika filmech a televizních pořadech. Většina z nich, včetně hororu tzv Sedm mumií , vidět ho v roli kovboje. Smith však není naštvaný tím, že je typizovaný. Ostatně dávno předtím, než byl stálicí Yellowstone , byl rodeo kovboj.

Forrie J Smith otevřel o svých dnech kovboje v oficiální epizodě z roku 2021 Yellowstone podcast. 'Dodnes mi to chybí,' řekl Smith o svých dnech v rodeu. 'Chybí mi cestování, chybí mi lidé, chybí mi adrenalin, jasná světla.' Když se ohlédl zpět, dodal: „Byla to prostě skvělá část mého života a byli to kovbojové rodea a lidé z rodea, kteří mě dostali do filmového byznysu.“

Smith dále řekl, že nebyl zdaleka prvním rodeovým kovbojem, který dosáhl filmové kariéry. „Mnoho lidí si neuvědomuje, že v padesátých letech, kdy vytvářeli béčkové westerny a podobně, najímali rodeové kovboje, protože věděli, že se nebojí dopadnout na zem,“ vysvětlil. 'Byli v pěstních soubojích v barech a podobně a byli dobří, když udělali barovou scénu, bitku v baru, cokoliv a udeřili o zem,' dodal. Ti, kteří to dělat nechtěli, uměli jezdit, lanařit a rvát se lépe než kterýkoli herec.

Jezdit se právě vyrábí v Tennessee. O datu vydání v tuto chvíli není žádné slovo, ale budeme dávat pozor na další aktualizace.

Redakce Choice