Všechny tydivočáky a prasatalepší pozor. Protože Savage Arms právě vydalo novou pušku IMPULSE Hog Hunter s přímým tahem. Zbraň je dokonalá v arzenálu lovců prasat všude, ať už jsou to amatéři nebo profesionálové.

Rychlost a efektivita je název hry, pokud jde o novou pušku IMPULSE. Protože se prasata obvykle pohybují ve smečkách, akce přímého tahu usnadňuje střelbu než kdy dříve. Zbraň je také údajně dobře vyvážená, což zajišťuje čistý výstřel.

Lov prasat pomocí konvenční pušky je vysoce efektivní, ale když je potřeba vyklidit velké množství prasat, schopnost vystřelit více ran je kritická, řekla Jessica Treglia, Sr. Brand Manager v Savage Arms. tisková zpráva . Tyto nové IMPULSE Hog Hunters vám umožní otáčet šroubem s bleskovou přesností, zůstat na cíli, aniž byste ztratili svůj zrak, a kompaktní design je ideální pro přenášení v hustých křovinách, které používají jako úkryt.Hlaveň zbraně je krátká jen 18 palců a je také tepelně účinná. Pušky jsou snadno ovladatelné. Puška také používá OD pažbu s AccuStock a Savage's AccuFit. To usnadňuje nastavení délky tahu a výšky hřebenu. Uživatelé mohou nastavit nastavitelnou spoušť mezi 1,5 libry až 6 libry.

Západní Virginie má loterii divokých prasat

Možná jeden zpár šťastných lovců v Západní Virginiiby měl investovat do nové pušky. Stát pořádá první loterii na dražbu povolenek pro divoká prasata. Na začátku února bude 200 šťastných lovců lovit tvora na soukromém pozemku v Západní Virginii. Obě pohlaví zvířete jsou poctivá zvěř. Ale Lovci mohou zabít pouze jednoho kance.

Stephen McDaniel, ředitel West Virginia DNR, řekl: Jsme tak nadšeni, že nabízíme tuto loterii místním lovcům. Protože v Západní Virginii je omezených míst, kde můžete lovit divočáky. Většina divokých prasat v Západní Virginii leží na soukromém pozemku. Takže tato loterie by mohla skončit jako životní příležitost pro pár šťastných lovců kanců.

Puška je skvělým doplňkem pro lovce, kteří chtějí zvíře sundat.

Redakce Choice