Fuj! Themaskot velkého monstraje zpět v týmu Carolina Panthers. Možná to budete chtít sledovat s jedním otevřeným okem.

Již druhý týden v řadě Carolina Panthers vypustila svého pantera se smíšenou realitou, aby se potuloval před zápasem. Bez ohledu na to, kolikrát se díváte na stejný klip, stále je to podivné a fotbalově děsivé.

Panteřiúčet na sociálních sítích zveřejnil klip z předzápasu a prohlásil, že panter smíšené reality je zpět!!! (A ano, jsme tu pro to).Tato Carolina Panther preferuje část s krvácením z nosu na stadionu Bank of America v Charlotte. Je lepší vidět jeho kořist. Poté přeskočí ze středu horní paluby na obří videoboard v koncové zóně. Kočka popadne prapor New Orleans Saints do tlamy, pak se vrhne na hřiště a přistane asi v 50. Odtud se zlověstně otočí, aby ho všichni fanoušci viděli, když třese vlajkou Saints. Upustí prapor, pak skočí na základnu brankové tyče a použije ji k tomu, aby se dostal na vrchol druhé video desky. Vydá poslední, divoké zavrčení a vyskočí ze stadionu.

Panther domácímu publiku neublíží. Fanoušci Saints se ale možná budou chtít schovat pod svá sedadla, možná si nalepit pytel přes hlavu.

Slavná skupina vytvořila obří kočku pro Carolina Panthers

Slavná skupina vytvořené super panter. Společnost, která se specializuje na opravdu skvělé zážitky pro fanoušky, odvedla práci pro 13 Super Bowls a draft v rámci své práce s NFL.

Baltimore také představuje obřího havrana létající kola kolem stadionu M&T Bank. Skupina také spojila své síly s Live Nation, finále NBA, NCAA Final Four a NHL All-Star Weekend. Jako své klienty uvádí více než 90 sportovních týmů nebo sportovišť.

Ostatní týmy používají stejnou společnost k vytvoření opravdu skvělých zážitků pro fanoušky. Zde je závod kár ve smíšené realitě inspirovaný Hot Wheels na stadionu NRG, domovu Houston Texans. Tým a místní řetězec obchodů s potravinami použili technologii smíšené reality k propagaci.

Zdá se, že došlo k několika vylepšením z předzápasu z minulého týdne. Vypadá to, že monstrózní verze sira Purra má nyní modré oči, stejné barvy jako Carolina Panthers. A samozřejmě panter změnil soupeřovy transparenty a přešel z Jets na Saints.

Pokud jste na stadionu a sledovali Carolinu Panthers osobně, mohli jste slyšet to, co znělo jako rozpadající se sochy a sténání, když velká kočka skočila na stadion. Na projektu se pracuje od července.

Velká kočka měla štěstí pro Carolina Panthers před týdnem, protože porazili Jets. Obří kočka se objeví na všech domácích zápasech v roce 2021.

Redakce Choice